Мастеровой
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

подскажите мне можно ли на ворота в гараж установить рольставни?

Участников: 5

Перейти вниз

подскажите мне можно ли на ворота в гараж установить рольставни? Empty подскажите мне можно ли на ворота в гараж установить рольставни?

Сообщение автор Злой Чт Янв 06, 2022 7:30 pm

подскажите мне можно ли на ворота в гараж установить рольставни? И насколько удобно будет ими пользоваться?

Злой

Сообщения : 47
Дата регистрации : 2019-12-14

Вернуться к началу Перейти вниз

подскажите мне можно ли на ворота в гараж установить рольставни? Empty Re: подскажите мне можно ли на ворота в гараж установить рольставни?

Сообщение автор Ыволгин Сб Мар 19, 2022 5:32 am

Если это гараж возле самого дома. то почему и нет, смотрю у нашего соседа стоят рольставни, очень красиво.

Ыволгин

Сообщения : 48
Дата регистрации : 2019-12-22

Вернуться к началу Перейти вниз

подскажите мне можно ли на ворота в гараж установить рольставни? Empty Re: подскажите мне можно ли на ворота в гараж установить рольставни?

Сообщение автор Лорен Вс Мар 20, 2022 5:32 pm

То что красиво, не всегда практично, поэтому если вы все же решите устанавливать рольставни то выбирайте только у проверенных продавцов таких как этот магазин https://www.nominal.su/ , так что и на это обратите внимание.
Лорен
Лорен

Сообщения : 210
Дата регистрации : 2019-08-25

Вернуться к началу Перейти вниз

подскажите мне можно ли на ворота в гараж установить рольставни? Empty Re: подскажите мне можно ли на ворота в гараж установить рольставни?

Сообщение автор Edvard0 Вт Дек 26, 2023 12:14 pm

Мене цікавить, де можна замовити надійні комплектуючі для воріт? Я маю на увазі різноманітні ворота: відкатні, розпашні, секційні. Шукаю якісну автоматику, пульт управління, фотоелементи, а також запасні частини для ремонту в разі потреби. Можливо, ви можете порадити надійний і перевірений завод з виробництва комплектуючих для воріт?

Edvard0

Сообщения : 13
Дата регистрации : 2023-07-28

Вернуться к началу Перейти вниз

подскажите мне можно ли на ворота в гараж установить рольставни? Empty Re: подскажите мне можно ли на ворота в гараж установить рольставни?

Сообщение автор лина Вт Дек 26, 2023 12:16 pm

З радістю надам вам інформацію щодо місця, де можна замовити високоякісні комплектуючі для воріт. Рекомендую вам відвідати сайт, який належить заводу з виробництва комплектуючих для воріт "Rolling Hi-Tech". Тут ви знайдете широкий вибір автоматики для різних типів воріт, включаючи відкатну автоматику BFT https://rolling-hitech.com.ua/ua/avtomatika-dlya-vorit-vidkatnix/vidkatna-avtomatika-bft/ . Вас приємно здивують якість продукції та багаторічний досвід заводу. Компанія регулярно впроваджує нові технології та інновації, щоб забезпечити надійну та ефективну роботу вашої автоматики. Також, на сайті ви зможете знайти докладну інформацію про кожен вид комплектуючих, їх характеристики та переваги. Гарантія на продукцію від "Rolling Hi-Tech" дозволяє вам бути впевненими у якості вашого вибору.

лина

Сообщения : 32
Дата регистрации : 2021-10-22

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения